قوانین و مقررات آیلاهوم

کاربر گرامی از اینکه آیلاهوم را جهت خرید انتخاب کرده اید، صمیمانه سپاسگزاریم. پس از ثبت نام در فروشگاه اینترنتی آیلاهوم، شما در لیست مشتریان ما قرار خواهید گرفت و کلیه اطلاعات ثبت شده، تحت حفاظت واحد پشتیبانی سایت قرار خواهد گرفت و هیچ گونه استفاده دیگری از آن، نخواهد شد. جهت آشنایی با نحوه ثبت نام در سایت، به بخش راهنمای سایت آیلاهوم مراجعه نمایید. در این بخش قوانین و مقررات سایت آیلاهوم درج شده است. فرض بر این است که کاربران قبل از خرید، کلیه موارد ذیل را مطالعه کرده اند و جهت استفاده از خدمات آیلاهوم، با این شرایط موافق هستند.

 

- ارتباطات

هنگامی که از خدمات آیلاهوم استفاده می کنید، اگر به وسیله ایمیل، پیام متنی (پیامک، تلگرام، واتس اپ و...) و سایر ارتباطاتی که از طریق دسکتاپ و یا دستگاه همراه خود، برای ما ارسال می کنید یا از طریق تماس با ما در ارتباط باشید که به خرید منتهی شود، شما رضایت دارید و موافقت می کنید که کلیه موافقت نامه ها، اعلامیه ها و قوانین سایت را مطالعه و قبول دارید و امکان استناد قانونی برای سایت آیلاهوم به وسیله موارد فوق، می باشد.

 

- قیمت محصولات

قیمت محصولات توسط یک تولید کننده، تأمین کننده یا فروشنده ارائه می شود. ما مرتبا لیست قیمت ها را در برابر قیمت هایی که اخیرا ارائه شده است، بررسی می کنیم. قیمت برخی محصولات ممکن است با توجه به افزایش یا کاهش غیرقابل کنترل دلار یا موارد دیگر، توسط تامین کننده در لحظه مشخص گردد. با توجه به موارد مذکور، باید قبل از خرید مستقیم نسبت به قیمت آن محصول از واحد فروش اطمینان حاصل کنید؛ لذا تمامی قیمت هایی که بر روی سایت موجود است، در صورت استعلام مستقیم تلفنی شما از واحد فروش آیلاهوم، معتبر می باشد. این مطلب در صفحه تمامی محصولات با رنگ قرمز درج شده است.

 

- ثبت سفارش

کاربران گرامی می توانند به صورت مستقیم (استفاده از درگاه بانکی) یا به صورت کارت به کارت (صدور فاکتور با هماهنگی واحد فروش)، اقدام به ثبت سفارش نمایند. به علت نوسانات بازار، خواهشمند است قبل از اقدام به خرید مستقیم، نسبت به آخرین قیمت و موجودی محصول، اطلاع حاصل نمایید. اگر کاربر قبل از استعلام اقدام به خرید مستقیم نماید، در صورت عدم موجودی کالا یا تغییر قیمت، موارد به اطلاع ایشان خواهد رسید و با هماهنگی نسبت به تغییر سفارش یا عودت کل مبلغ، اقدام خواهد شد.

  

- آماده سازی و ارسال سفارش

با توجه به تنوع محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی آیلاهوم، مدت زمان آماده سازی سفارش جهت ارسال در صفحه اختصاصی آن محصول درج شده است. لازم به توضیح می باشد که زمان اعلام شده، مدت زمان آماده سازی سفارش جهت تحویل به باربری، پست، پیک، تیپاکس، چاپار و... می باشد. فاصله زمانی بین تحویل سفارش به سیستم حمل و نقل و رسیدن آن به دست خریدار، بر اساس بعد مسافت، متغیر است.

 

- هزینه ارسال سفارش

هزینه ارسال سفارش از فروشگاه اینترنتی آیلاهوم، بر عهده خریدار است؛ به جز محصولاتی که دارای برچسب "ارسال رایگان" هستند. میزان هزینه ارسال با توجه به نوع سفارش و مسافت تعیین می شود که مشتریان گرامی می توانند قبل از خرید نسبت به آگاهی از آن، با واحد فروش آیلاهوم ارتباط برقرار نمایند. لازم به توضیح می باشد که هزینه ارسال کالا از انبار تا سیستم حمل و نقل (باربری، پست و...) بر عهده خریدار است. مبلغ هزینه ارسال پس از تحویل گرفتن کالا توسط مشتری، به متصدی حمل و نقل، پرداخت می گردد. آیلاهوم نسبت به آدرس و شهر موردنظر ارسالی شما و مشخصات معرفی شده حقیقی یا حقوقی برای دریافت محصول، هیچ مسئولیتی ندارد و مسئولیت صحت آدرس و مشخصات ارسالی، با خریدار می باشد.

    

- بازگشت کالا

مسئولیت صحت و سلامت سفارش تا زمان تحویل به خریدار، بر عهده فروشگاه اینترنتی آیلاهوم است؛ لذا شایسته است مشتریان گرامی هنگام تحویل گرفتن کالا، نسبت به صحت آن اطمینان حاصل نمایند. در صورت هر گونه مغایرت و نقص، خریدار می بایست حتما قبل از تحویل گرفتن سفارش، موارد را به اطلاع واحد فروش آیلاهوم برساند. کارشناسان آیلاهوم با بررسی موضوع، در اسرع وقت نتیجه را اعلام و در صورت برخورداری از شرایط بازگشت، نسبت به عودت و تعویض آن، اقدام می نمایند. به جز موارد مذکور، سفارش های ثبت شده، به هیچ عنوان لغو یا تعویض نمی شوند؛ لذا خواهشمند است قبل از نهایی شدن، از انتخاب خود اطمینان حاصل نمایید.

 

- کپی رایت

کلیه مطالب موجود از طریق هر سرویس آیلاهوم مانند متن، گرافیک، آرم ها، نمادها، تصاویر، مطالب، سربرگ صفحه، نمادهای دکمه، اسکریپت ها و اسامی خدمات که از طریق هر سرویس آیلاهوم درج شده یا در دسترس هستند، توسط آیلاهوم یا تأمین کنندگان محتوای آن محافظت می شود و قوانین حق چاپ و گردآوری کلیه مطالب موجود از طریق هر سرویس آیلاهوم، قابل استناد قانونی می باشد و منحصر به سایت آیلاهوم و شرکت کیان تجارت دیانا می باشد؛ در صورتی که مورد استفاده شخص، سازمان یا نهادی به هر نحوی قرار گیرد، خلاف محسوب می گردد و به صورت قانونی قابل پیگیری خواهد بود.

 

- قوانین و مقررات سایت؛ تغییر و شدت آن

لطفا قوانین و مقررات آیلاهوم را مرور کنید. این قوانین و مقررات همچنین حاکی از تایید استفاده شما از خدمات آیلاهوم است. ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که در هر زمان و هر وقت، در خط مشی ها و شرایط خدمات، تغییر ایجاد کنیم. اگر هر یک از این شرایط نامعتبر، باطل یا به هر دلیلی غیرقابل اجرا گردد، این شرط از نظر ما و شما قابل قبول تلقی می شود و بر اعتبار و قابلیت اجرای هر شرط باقی مانده، تأثیر نمی گذارد.