درباره آیلاهوم

فروشگاه اینترنتی آیلاهوم در دوم اردیبهشت ماه سال 1395 تأسیس گردید. با توجه به توسعه تجارت الکترونیک و به جهت رسمیت بخشیدن به سیستم، از تاریخ 26 آبان ماه سال 1398، مالکیت برند و فروشگاه اینترنتی آیلاهوم به شرکت کیان تجارت دیانا منتقل شد. از آن تاریخ به بعد، کلیه مجوزهای آیلاهوم به نام کیان تجارت دیانا صادر گردید. رویکرد فروشگاه اینترنتی آیلاهوم، ارائه و فروش کلیه محصولات و ملزومات ساختمان و با تمرکز بر تجهیزات طراحی دکوراسیون، می‌ باشد. در راستای ایجاد محیطی مناسب و کاربردی برای کاربران، محصولات آیلاهوم به چهار بخش تقسیم شده است که هر بخش نیز خود شامل زیرمجموعه‌ هایی است. بخش‌ های مذکور عبارت‌اند از:

  • طراحی دکوراسیون
  • تجهیزات برقی و آشپزخانه
  • تجهیزات بهداشتی و شیرآلات
  • فضای بیرون و پارکینگ

دسته بندی دیگر در آیلاهوم، شامل برندها می باشد. در این بخش تمام محصولات هر برند، قابل مشاهده و بررسی است. برندهایی از جمله آلتون، اخوان، کن، کلایبرگ، استیل البرز، بیمکث، گرمان گاز، سپهر الکتریک، بوتان، آزمایش، جنرال پویا، الکترواستیل، پلادیوم، هیمالیا، دوو، کندی، دیپوینت، تاکنوگلد، پاکشوما، زیرووات، ایستکول، امرسان، پارس، پلار، هیوندای، سینجر، برفاب، ایکس ویژن، کرال، وست پوینت، اسنوا، تی سی ال و... در آیلاهوم ارائه شده است.

 

مجله آیلاهوم

با پیشرفت روزافزون علم، ویژگی ها و مشخصات محصولات خانه نیز بیش تر و پیچیده تر شده اند. رسالت آیلاهوم علاوه بر فروش محصولات با بهترین قیمت و کیفیت، ارائه اطلاعات جامع و کاربردی برای کاربران می باشد. در این راستا می توان به مجله آیلاهوم مراجعه و از آخرین اطلاعات و مطالب روز، آگاه شد.

 

سخن پایانی...

در دنیای مدرن امروز، خرید آنلاین اجتناب ناپذیر است؛ اما نمی توان به راحتی و از راه دور، اعتماد کرد. آیلاهوم ضمن احترام به این دغدغه کاربران خود، تلاش کرده است تا تمام مجوزها و ملزومات فعالیت قانونی و معتبر خود را دریافت نموده و خود را ملزم به رعایت کلیه دستورالعمل های مذکور نماید. نمادها و مجوزهای آیلاهوم در بخش اعتماد و اعتبار قابل رویت و راستی آزمایی است.