0 ریال 0

 

گروه تجاری آیلا

درباره آیلاهوم

 

آیلاهوم با هدف ایجاد تحولی نوین در تجارت الکترونیک در سال 1395 تأسیس گشت. مهم‌ ترین هدف آیلاهوم، ارائه و فروش تخصصی ملزومات منزل و طراحی دکوراسیون است. زندگی در قرن بیست‌ و یک بر پایه تخصص می‌ باشد لذا تلاش شده است تا با نگرشی تخصصی به کلیه وسایل و تجهیزات موردنیاز برای یک منزل پرداخته شود. رویکرد گروه تجاری آیلا؛ ارائه و فروش کلیه محصولات و ملزومات ساختمان به‌ استثناء تجهیزات سازه ‏ای (مصالح، آهن‏ آلات و ...) می‌ باشد. در راستای ایجاد محیطی مناسب و کاربردی برای استفاده‌ کنندگان، محصولات به هفت بخش تقسیم شده است که هر بخش نیز خود شامل زیرمجموعه‌ هایی است. بخش‌ های مذکور عبارت‌اند از:

1- سقف، دیوار و کف

2- تجهیزات برقی و آشپزخانه

3- نورپردازی

4- تجهیزات کودک

5- تجهیزات بهداشتی و شیرآلات

6- فضای بیرون و پارکینگ

7- خانه مدرن

در تقسیم‌ بندی فوق سعی بر آن شده است تا تمامی فضای منزل پوشش داده شود. بخش خانه مدرن نیز شامل فناوری‌ ها و تجهیزات نوین مورداستفاده در منازل است.

در بخش ارائه هر محصول، سه نوع پیشنهاد ارائه شده است. این پیشنهادها عبارت‌ اند از:

 

 پیشنهاد مشابه

این نوع پیشنهاد به‌ منظور ارائه محصولات مشابه محصول انتخابی کاربر ارائه شده است. در انتخاب محصول مشابه سعی شده است عواملی از قبیل نوع و قیمت محصول با پیشنهادها تناسب کامل داشته باشند.

 

 پیشنهاد مکمل

پیشنهادهای مکمل یکی از نوآوری‏ های آیلا می‌ باشد. در این بخش، هدف ارائه محصولات مکمل محصول انتخابی کاربر می‌ باشد. 

 

 - پیشنهاد جایگزین

به‌ منظور آگاهی ‏‎بخشی به کاربران و ایجاد فضای باز جهت بهترین انتخاب، بخش پیشنهاد جایگزین در سایت ایجاد گشته است که این نیز جزء ویژگی‌ های منحصر به‌ فرد آیلا می‌ باشد. در این بخش محصولات با کاربرد مشابه اما ساختار و نوع متفاوت با محصول انتخابی، ارائه می‌ گردد. به‌ عنوان‌ مثال در صورت انتخاب پانل کامپوزیت جهت پوشش دیوار توسط کاربر، در بخش پیشنهاد جایگزین، کاغذ دیواری ارائه می‌ شود. ایجاد حق انتخاب بر پایه آگاهی و شناخت کامل، مهم‌ ترین هدف این بخش از سایت می‌ باشد.

 آیلا کارت

بر اساس پیش‌ زمینه‌ های فکری جامعه، بخشی از مردم تمایلی به خرید مستقیم اجناس از طریق سایت، ندارند. از آنجایی‌ که رویکرد گروه تجاری آیلا، ارائه و فروش محصولات است لذا برای آن دسته از کاربرانی که نیاز به اطلاعات بیشتر از محصولات و یا قصد خرید عمده دارند نیز تمهیدات خاصی در نظر گرفته شده است. در این راستا کاربران با انتخاب آیلا کارت در بخش انتخاب محصول و تکمیل فرم مربوطه، اطلاعات موردنظر خود را از طریق کارشناسان آیلا، به دست می آورند.

 

- مدیریت گروه تجاری آیلا

گروه تجاری آیلا با هدف بهره ‏مندی از ظرفیت‏ های نسل جوان و تحصیل‏کرده ایجاد گشته است. در این راستا مدیریت سایت بر عهده آقایان مهندس یاسر یوسفی و مهندس حمید نوپوش می ‏باشد. امید است تا با یاری جوانان این مرز و بوم، بتوانیم مرجع کامل و جامعی را در زمینه ملزومات منزل ارائه نماییم.