درب ورودی را چه رنگی کنیم؟

تصمیم بگیرید که برای درب ورودی کدام رنگ را انتخاب می کنید؟ رنگ سیاه یا صورتی؟ آبی آرامش بخش یا سبز با شکوه؟ برای دانستن اینکه چطور با انتخاب رنگ، درب ورودی را به ستاره ای در خیابانتان تبدیل کنید، به این متن دقت کنید.

 

رنگ صورتی را در نظر بگیرید: همسایه ها را با رنگ صورتی غیر معمول رو به رو کنید. نه یک صورتی تکان دهنده؛ اما صورتی کم حال هم نه. این صورتی سالمون رنگ در کنار رنگ سبز گیاهان، ترکیبی عالی ایجاد می کند.

 

در ورودی را چه رنگی کنیم؟

 

هماهنگی برقرار کنید: سلام و خوش آمد گرم تری با این رنگ کم حال و متناسب با دیوار خواهید داشت. گلدان های حاوی درختچه های زیتون در دو طرف درب، آن خشکی را از بین می برند و شکلی روستایی ایجاد می کنند.

 

هماهنگی برقرار کنید

 

برگردیم به رنگ مشکی: این بی رحمانه ترین رنگ برای درب محسوب می شود، اما بنا به دلایلی، مدت های طولانی است که بسیار پرطرفدار است. این رنگ بسیار هوشمندانه است، قدیمی نمی شود و به همه مدل دربی می آید. اما برای اطمینان از اینکه این رنگ شیک است نه ناراحت کننده، از گیاهان و درختان گلدانی استفاده کنید و مطمئن شوید که بقیه قسمت ها روشن و درخشان است. در این صورت کار به بهترین شکل انجام شده است.

 

برگردیم به رنگ مشکی.

 

به نیروی دریایی بپیوندیم: آبی تیره انتخابی هوشمندانه در مقابل رنگ سیاه و خاکستری است و به اندازه کافی هم جلب توجه می کند. صاحبان این خانه از آبی مات برای اطراف این کلبه استفاده کردند.

 

به نیروی دریایی بپیوندیم.

 

تغییر با رنگ زرد: هیچ شماره ای روی درب وجود ندارد، چرا باید باشد؟ به همین سادگی مشخص است. " آن را گم نمی کنید، همان خانه ای است که درب زرد رنگ دارد." آجرهای سفید و پنجره های خاکستری رنگ به خانه شکلی مدرن می دهد.

 

تغییر با رنگ زرد.

 

از سبز استفاده کنیم: برای اطمینان از هماهنگی رنگ درب و گیاهان جلوی خانه، می توانید از رنگ سبز استفاده کنید؛ درست مثل این درب.

 

از سبز استفاده کنیم.

 

رنگ قرمز: هماهنگ بودن شکل خانه و درب بسیار مهم است. رنگ قرمز براق و روشن شاید برای درب این خانه مناسب نباشد اما نه در صورتی که طراحی خانه کلاسیک و پر از گیاه باشد.  

 

رنگ قرمز.

 

شجاع باشید: در دپارتمان "به من توجه کنید" از رنگ پرطراوت نارنجی نمی شود گذشت و اگر زمانی از آن خسته شدید، رنگی است که به راحتی می توان عوض کرد.

 

شجاع باشید.

 

نصفه و نیمه: به دنبال رنگی شاد هستید اما درخشان بودن آن را نمی توانید تحمل کنید؟ برای راحتی بیشتر این رنگ آبی کم حال می تواند مناسب و در مقابل آجرهای قرمز رنگ، بسیار زیبا باشد.

 

نصفه و نیمه.

 

دوست داشتن را گسترش دهیم: اگر رنگ درب خانه را دوست دارید چرا از آن برای اطراف پنجره ها استفاده نمی کنید؟ البته اگر از نارنجی استفاده می کنید، بهتر است فقط برای درب باشد. این آبی روشن حس ساحلی بودن خانه را بیشتر می کند و با رنگ خاکستری و سفید دیوار، عالی است.

 

رنگ درب