معرفی یک شی اساسی، با مصالح طبیعی مثل چوب برای یک اتاق، راه مناسبی برای صمیمی، دنج و بی ­پایان نشان دادن اتاق است و این موضوع زمانی بیشتر به حقیقت می­ پیوندد که این اتاق حمامی با کاشی، چینی، آینه ها و مصالح سرد باشد. جای تعجب ندارد که بسیاری از عکس ­های محبوب اتاق آرایش شامل کمد آرایشی هستند. در این­جا 10 اتاق آرایش با انواع کمدهای آرایشی چوبی، از تخته های شناوری که سینک های ساخته شده از کاسه روی آن ها قرار گرفته تا کابینت هایی شبیه به مبلمان که گنجایش زیادی دارند را با هم مرور می کنیم.

 

کمدهای آرایش معلق

گروه طراحی Jessica Bradly یک کمد حمام سفارشی از چوب یک دست را برای این سرویس بهداشتی در آتلانتا ساختند. ظرفی سفید برای دستشویی با فضای کافی در هر دو طرف آن و بزرگی­ اش طوری هست که لوله کشی آن را کاملاً پنهان می ­کند. بقیه نکات قابل توجه در این فضا شامل: تخته ­هایی که به دیوار نصب شده به همراه سقف و یک جفت تاقچه ­ی مدرن.

 

چطور کف چوبی منزلتان را رنگ آمیزی کنید

 

برای Artisan Home Tour در مینیاپولیس، گروه ساخت و ساز Kroiss طراحی این سرویس بهداشتی جذاب را بر عهده داشتند که با کاغذ دیواری سفید و سیاه بارز شده است. دو تخته از جنس چوب گردو به هم متصل شده است تا کمد حمام مدرنی را به نمایش درآورد. تخته فوقانی فضای دستشویی را درست کرده و پایه­ ای برای ظرف سنگی است، در حالی که تخته پایینی به عنوان قفسه استفاده می ­شود.

 

چطور کف چوبی منزلتان را رنگ آمیزی کنید

 

این سرویس­ های بهداشتی انگلیسی توسط Black Design طراحی شده و کمی اجزای کلاسیک دارد مانند دیوارهایی که کاشی ­های سفید مترو دارد و کفی که کاشی ­های سیاهش شش ضلعی است. به منظور بخشیدن صمیمیت بیشتر به این فضا، این گروه کمد حمام را به شکل تخته ­های معمول یک دست ساختند. تخته ­چوبی دیگری بر روی لبه­ پنجره پشت توالت قرار گرفته است.

 

 

این سرویس بهداشتی توسط تیمی در Clasis Home در ژاپن و با استفاده از دو تخته چوبی ساخته شده است. تخته ­های بلوطی رنگ مکمل دیوار پشت سینک دستشویی است که با کاشی ­های خاکستری پوشیده شده است.

 

 

Jenni Ger Horstman در Lenox House Design، کمدی دیواری را که الهام گرفته از اواسط قرن است را در این سرویس بهداشتی آمریکایی خلق کرد. یک جفت درب کشویی محفظه زیر آن را از چشم پنهان می کند. شیرآلات مسی قرمز رنگ که با کاشی ­های سرخ رنگ مکمل هم شده ­اند و دیوار رنگ شده.

 

 

این اتاق تاریک و گرفته توسط Bjorn Buchholz در آلمان طراحی شده است و در آن، یک الوار طولانی روی دیوار سینک دستشویی نصب شده است. رنگ متوسط چوب، حسی گرم و طبیعی به فضا می بخشد.

 

 

کمدهای حمام به شکل کابینت ­های چوبی

تخته ­های چوبی شناور تنها نوع چوبی نیست که در محبوب­ ترین سرویس ­های بهداشتی عکس ­هایشان به نمایش درآمده است. این میز توالت کابینتی در شهر آستین توسط Rechard Hughes طراحی شده و نمای چوب آن کهنه به نظر می ­رسد و سه کشوی بزرگ دارد و دستگیره­ های آن به عنوان نگهدارنده­ حوله نیز عمل می ­کند.

 

کمدهای حمام به شکل کابینت ­های چوبی

 

تیم Old Durhamfloor + Westgate Hardeood طراحی این سنگ تراشیده شده برای یک اتاق آرایش در کالیفرنیا را برعهده گرفته ­اند. این اثر دارای دو کشوی کابینتی به منظور نگهداری وسایل و یک قفسه باز است که یک جفت سبد بافته شده را در خود نگه می­ دارد.

 

چطور کف چوبی منزلتان را رنگ آمیزی کنید

 

چوب دو رگه برای کمد حمام

این میز توالت که برای یک سرویس­ بهداشتی در میامی توسط تیم Kukk Architecture & Design به صورت ترکیبی طراحی شده شامل تخته ­های چوبی با لبه طرح دار به همراه یک ظرف به عنوان سینک دستشویی است. کابینت سفید زیر آن فضای انبار را فراهم می ­کند.

 

چوب دو رگه برای کمد حمام

 

این اتاق آرایش در ویرجینا نیز توسط Elena Eskandri طراحی شده و دارای طرحی ترکیبی است. یک کابینت چوبی که طرح چوب آن مشخص است و رنگ آن قهوه­ ای سوخته است در گوشه فضا و چند اینچ بالاتر از کف نصب شده و ظاهری تمیز و مدرن ایجاد کرده است.

 

مجله آیلاهوم

رنگ های مستقل: هشت طاقچه و طبقه چشم نواز

رنگ های مستقل: هشت طاقچه و طبقه چشم نواز

طاقچه ها فضاهای کوچکی برای نگهداری یا نمایش اشیا هستند و فرصت مناسبی برای استفاده از یک رنگ دراماتیک...

هشت راهکار نورپردازی خلاقانه جهت آماده کردن غذا

هشت راهکار نورپردازی خلاقانه جهت آماده کردن غذا

تمام نکات موردنیاز برای داشتن نور کافی برای انجام کار و هم زمان پرت کردن حواس از فلورسنت ها را با دن...

پنج لایه یک آشپزخانه ی روشن

پنج لایه یک آشپزخانه ی روشن

 برای ساخت یک آشپزخانه کاربردی، سازگار و روشن، نورپردازی لایه ای ایجاد کنید. نورهای "انجام دادن" به...

راهنمای خرید هواسازهای خانگی

راهنمای خرید هواسازهای خانگی

اگر آلرژی یا آسم دارید یا اگر به آلودگی هوا حساس هستید، ممکن است به فکر خرید یک هواساز برای منزل تان...

پانزده ایده هوشمندانه برگرفته از انباری هایی که به زیبایی چیده شده اند

پانزده ایده هوشمندانه برگرفته از انباری هایی که به زیبایی چیده شده اند

انباری آذوقه، اسبِ کاری آشپزخانه محسوب می شود. این بخش از آشپزخانه به شما در زمان آماده کردن شام (یا...

چگونه یک سیستم تصفیه آب خانگی را انتخاب کنیم؟

چگونه یک سیستم تصفیه آب خانگی را انتخاب کنیم؟

کدام روش تصفیه آب برای شما بهتر است، از پارچ های تصفیه کوچک تا سیستم های سراسری منزل؟ تصفیه آب در خا...

نور آویز مناسب چطور باید باشد؟

نور آویز مناسب چطور باید باشد؟

چراغ های آویز شما در کجا و در چه ارتفاعی باید قرار داشته باشند؟ چراغ های آویز برای بسیاری از اتاق ها...

آشپزی با رنگ ها: پنج راه برای اضافه کردن رنگ آبی به آشپزخانه

آشپزی با رنگ ها: پنج راه برای اضافه کردن رنگ آبی به آشپزخانه

رنگ آبی پرطراوت است، چه در یک ترکیب غیرمنتظره باشد چه یک آبی ساده! موارد زیادی در طراحی آشپزخانه اید...