قوانین و مقررات آیلاهوم

کاربر گرامی از اینکه آیلاهوم را جهت خرید انتخاب کرده اید، صمیمانه سپاسگزاریم. پس از ثبت نام در فروشگاه اینترنتی آیلاهوم، شما در لیست مشتریان ما قرار خواهید گرفت و کلیه اطلاعات ثبت شده، تحت حفاظت واحد پشتیبانی سایت قرار خواهد گرفت و هیچ گونه استفاده دیگری از آن، نخواهد شد. جهت آشنایی با نحوه ثبت نام در سایت به بخش راهنمای سایت آیلاهوم مراجعه نمایید. در این بخش قوانین و مقررات سایت آیلاهوم درج شده است. فرض بر این است که کاربران قبل از خرید، کلیه موارد ذیل را مطالعه کرده اند و مورد تایید ایشان می باشند.

 

- ثبت سفارش

کاربران گرامی می توانند به صورت مستقیم (استفاده از درگاه بانکی) یا به صورت کارت به کارت (صدور فاکتور با هماهنگی واحد فروش)، اقدام به ثبت سفارش نمایند. به علت نوسانات بازار، خواهشمند است قبل از اقدام به خرید مستقیم، نسبت به آخرین قیمت و موجودی محصول، اطلاع حاصل نمایید. اگر کاربر قبل از استعلام اقدام به خرید مستقیم نماید، در صورت عدم موجودی کالا یا تغییر قیمت، موارد به اطلاع ایشان خواهد رسید و با هماهنگی نسبت به تغییر سفارش یا عودت کل مبلغ، اقدام خواهد شد.

 

- آماده سازی و ارسال سفارش

با توجه به تنوع محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی آیلاهوم، مدت زمان آماده سازی سفارش جهت ارسال در صفحه اختصاصی آن محصول درج شده است. لازم به توضیح می باشد که زمان اعلام شده، مدت زمان آماده سازی سفارش جهت تحویل به باربری، پست، پیک، تیپاکس، چاپار و... می باشد. فاصله زمانی بین تحویل سفارش به سیستم حمل و نقل و رسیدن آن به دست خریدار، بر اساس بعد مسافت، متغیر است.

 

- هزینه ارسال سفارش

هزینه ارسال سفارش از فروشگاه اینترنتی آیلاهوم، بر عهده خریدار است؛ به جز محصولاتی که دارای برچسب "ارسال رایگان" هستند. میزان هزینه ارسال با توجه به نوع سفارش و مسافت تعیین می شود که مشتریان گرامی می توانند قبل از خرید نسبت به آگاهی از آن، با واحد فروش آیلاهوم ارتباط برقرار نمایند. لازم به توضیح می باشد که هزینه ارسال کالا از انبار تا سیستم حمل و نقل (باربری، پست و...) بر عهده خریدار است. مبلغ هزینه ارسال پس از تحویل گرفتن کالا توسط مشتری، به متصدی حمل و نقل، پرداخت می گردد.

 

- بازگشت کالا

مسئولیت صحت و سلامت سفارش تا زمان تحویل به خریدار، بر عهده فروشگاه اینترنتی آیلاهوم است؛ لذا شایسته است مشتریان گرامی هنگام تحویل گرفتن کالا، نسبت به صحت آن اطمینان حاصل نمایند. در صورت هر گونه مغایرت و نقص، خریدار می بایست حتما قبل از تحویل گرفتن سفارش، موارد را به اطلاع واحد فروش آیلاهوم برساند. کارشناسان آیلاهوم با بررسی موضوع، در اسرع وقت نتیجه را اعلام و در صورت برخورداری از شرایط بازگشت، نسبت به عودت و تعویض آن، اقدام می نمایند. به جز موارد مذکور، سفارش های ثبت شده، به هیچ عنوان لغو یا تعویض نمی شوند؛ لذا خواهشمند است قبل از نهایی شدن، از انتخاب خود اطمینان حاصل نمایید.

اشکال یابی جوملا

جلسه

اطلاعات مشخصات

حافظه استفاده شده

پرس و جو پایگاه داده