لامپ فیلامینه

اشتراک نور لامپ های رشته ای شبیه به نور خورشید است. لامپ های کم مصرف قدیمی نتوانستند این ویژگی را تامین کنند و به همین دلیل، لامپ رشته ای هنوز هم در بازار وجود دارد. اما تکنولوژی LED، این مورد را نیز حل کرده و دیگر جایی برای لامپ رشته ای قدیمی باقی نگذاشته است. لامپ فیلامنتی (فیلامینه)، می تواند نوری مانند نور لامپ های رشته ای تولید کند. یک لامپ فیلامنتی (فیلامینه) در حدود 85 درصد کمتر از لامپ رشته ای معادل، هزینه برق دارد. 

 

طول عمر لامپ های LED، حداقل 15 برابر طول عمر لامپ های رشته ای است. نور لامپ ال ای دی فیلامنتی، بسیار نزدیک به نور لامپ های رشته ای است. از این نظر می توان گفت که با این ویژگی، دیگر لامپ های رشته ای قدیمی، هیچ برتری نسبت به لامپ های نسل جدید LED ندارند.

 

بهترین لامپ برای لوستر، لامپ فیلامینه است چون هم روشنایی بسیار نزدیک به لامپ های رشته ای دارد و هم اینکه مصرف برق فوق العاده کمی دارد. علاوه بر اینکه در تابستان، لوسترهایی که لامپ های قدیمی دارند، گرمای قابل توجهی تولید می کنند. شما با لامپ های فیلامینه، نوری شبیه به لامپ های رشته ای خواهید داشت. لامپ های فیلامنتی حبابی، برای سرپیچ های معمولی استفاده می شوند و کاملا ساده با لامپ های قدیمی قابل تعویض هستند. در جاهایی که می خواهید لامپ دیده شود، لامپ فیلامنتی حبابی یک پیشنهاد عالی است.

 

انواع لامپ فیلامینه:

- لامپ فیلامینه حبابی

- لامپ فیلامینه شمعی اشکی