پرده پانچی

پرده های پانچی یکی از نمونه های پرده های تزئینی فوق العاده زیبا و شیک است که با وارد شدن آن در بازار، به راحتی توانست نظر تمامی خریداران را به سوی خود جلب کند. این نوع پرده با آمدن به دنیای پرده های تزئینی و با تصاویر چاپی با کیفیت و بسیار زیبای خود، سبک و سیاقی متفاوت را با خود به همراه آورده است.

 

ویژگی های پرده پانچی:

از جمله ویژگی های بارز پرده های پانچی، دوخت آسان و پارچه های با کیفیت این پرده است که کیفیت تصاویر روی آن ها را بسیار واضح و شفاف نشان می دهد. پرده های قدیمی و سلطنتی که مردم از آن استفاده می کردند، بسیار سنگین و نصب آن با سختی و مشکل نصاب روبه رو می شد. اما پرده های پانچ چاپی با وجود کاربردی بودن آن، با سهولت بالایی نصب می شود و در عین سادگی که دارد، مدرن بودن را در خانه های شما به ارمغان می آورد.

 

حلقه های بسیار زیبا و متنوعی از پرده های پانچی در گالری های پرده وجود دارند به طوری که تمامی مشتریان می توانند هر نوع از حلقه های آن را در رنگ های مورد علاقه خود متناسب با دیزاین و طراحی نقاط مختلف منازل خود انتخاب نموده و جذابیت متفاوتی را با آن ها تجربه کنند. قابلیت شست و شوی بسیار آسان را دارد و در شست و شو کیفیت رنگ و چاپ هیچ تغییری پیدا نمی کند.

 

مشخصات فنی پرده پانچی:

- امکان سفارش در ابعاد دلخواه

- امکان ارائه در سایز استاندارد: عرض 1/4 متر و ارتفاع 3 متر

- امکان سفارش طرح دلخواه (عکس عروس و داماد، عکس کودک، خانوادگي، لوگو، محصول و...)

- نصب فوق العاده راحت و آسان

- حركت روان روي چوب پرده

- حالت ايستايي عالی چين ها

- دوام طولاني و مقاوم در برابر گرما و سرما

- صد در صد قابل شست و شو (با مواد شوينده و آب گرم)

 

انواع پرده پانچی:

پرده پانچی گونی بافت و هازان بدون دوخت

پرده پانچی گونی بافت و هازان با دوخت

پرده پانچی مخمل بدون دوخت

پرده پانچی مخمل با دوخت