پادری آلومینیومی

پادری نوعی فرش یا گلیم یا موکت صاف است که در محیط بیرون یا درون استفاده می شود و برای جلوگیری از انتقال آلودگی به هنگام تردد افراد و حفظ نظافت و بهداشت، به کار می رود. هنگامی که وارد یک فضای داخلی می شوید، آلودگی بیرون از طریق کفش به داخل انتقال پیدا می کند. پادری های معمولی بعد از مدتی اشباع شده و قادر به تمیز کردن زیر کفش نمی باشند. پروفیل های آلومینیومی به همراه موکت مخصوص تا سقف 85 درصد از آلودگی کفش ها را گرفته و در زیر خود جمع می کند و به راحتی قابل تمیز کردن است. انواع مختلف طرح های پادری آلومینیومی، در فروشگاه اینترنتی آیلاهوم موجود است.

 

پادری آلومینیومی مدل 515پادری آلومینیومی مدل 513

 

انواع پادری آلومینیومی:

پادری های آلومینیومی در هفت گروه با ویژگی های مختلف تولید می شوند:

 

پادری آلومینیومی مدل 542پادری آلومینیومی مدل 536

 

- پادری آلومینیومی گروه 100:

پادری های آلومینیومی گروه 100 با ارتفاع یک سانتی متر تولید می شوند که معمولاٌ برای روی کار خوب می باشد (روی کف تمام شده) ولی در بعضی مواقع به دلیل محدودیت ارتفاع، می توان آن را داخل زمین نیز نصب کرد. مطلوبیت این پادری ها در امکان جابجایی سریع آن به دلیل عدم نیاز به پیچ کردن به کف زمین، می باشد. در صورتی که بخواهیم آن را روی زمین نصب کنیم و از چهار طرف رمپ داشته باشد، می بایست رمپ های آن را به زمین پیچ کرد.

 

پادری آلومینیومی مدل 108پادری آلومینیومی مدل 103

 

- پادری آلومینیومی گروه 200:

پادری های آلومینیومی گروه 200، مخصوص مناطق سردسیر می باشد و تماماٌ از لاستیک شیاردار و آلومینیوم آنودایز شده است. این پادری ها مخصوص فضاهای بیرونی و روی پله ها، طراحی و تولید شده است. با توجه به شیارهای موجود در این لاستیک، برف و گل موجود در زیر کفش، بین آن ها گیر کرده و از ورود آن ها به داخل فضا جلوگیری می کند و همچنین روی پله ها مانع لیز خوردن می شود. این پادری ها نیز مانند گروه ۱۰۰ می تواند دارای دو رمپ شیاردار لاستیکی باشد. جابجایی آن آسان است و در صورتی که بخواهیم چهار طرف آن رمپ داشته باشد، می بایست پروفیل شیب دار روی زمین پیچ شود.

پادری آلومینیومی مدل 201پادری آلومینیومی مدل 203

 

- پادری آلومینیومی گروه 250:

پادری های آلومینیومی گروه 250، با ارتفاع یک سانتی متر تولید می شود که معمولا برای روی کار خوب می باشد (روی کف تمام شده). ولی در بعضی مواقع به دلیلی محدودیت ارتفاع، می توان آن را داخل زمین نیز نصب کرد. مطلوبیت این پادری ها در امکان جابجایی سریع آن است؛ بدون نیاز به پیچ کردن به کف زمین. در صورتی که بخواهیم آن را روی زمین نصب کنیم و از چهار طرف رمپ داشته باشد، می بایست رمپ های آن را به زمین پیچ کرد. از دیگر ویژگی های این نوع پادری آلومینیومی می توان به قیمت مناسب تر نسبت به سایر پادری ها اشاره کرد.

 

پادری آلومینیومی مدل 252پادری آلومینیومی مدل 256

 

- پادری آلومینیومی گروه 300:

پادری های آلومینیومی گروه 300، با ارتفاع 2 سانتی متر تولید می گردند. برای نصب این پادری ها به صورت توکار می بایست از قبل چاله ای به فاصله 2 سانتی متر در زمین ایجاد نمود. این پادری ها با توجه به ارتفاع آن می توانند مقدار گرد و خاک بیشتری را در خود انبار کنند. با توجه به گود بودن آن، گرد و خاک به محض ورود به این محل در فضای انبارش گیر افتاده و جلوتر نمی رود.

 

 

پادری آلومینیومی مدل 305پادری آلومینیومی مدل 313

 

- پادری آلومینیومی گروه 350:

پادری های آلومینیومی گروه 350، با ارتفاع 2 سانتی متر تولید می گردند. این نوع پادری از یک ردیف آلومینیوم موکت دار و یک ردیف PVC ساخته می شود.

 

پادری آلومینیومی مدل 338پادری آلومینیومی مدل 340

 

- پادری آلومینیومی گروه 400:

پادری های آلومینیومی گروه 400، با ارتفاع یک سانتی متر طراحی و تولید می گردد که مخصوص روی کار می باشد. پادری های لاستیک موکتی برای مناطقی طراحی شده اند که باران گیر یا برف گیر هستند. به صورتی که گل و برف چسبیده به کفش، لای شیارهای لاستیکی گیر کرده و از ورود آن ها به محیط جلوگیری می شود. نصب راحت و امکان جابجایی سریع، از دلایل محبوبیت این پادری ها نزد مشتریان می باشد.

 

پادری آلومینیومی مدل 406پادری آلومینیومی مدل 404

 

- پادری آلومینیومی گروه 500:

پادری های آلومینیومی گروه 500، با ارتفاع 2 سانتی متر تولید می گردند و مخصوص توی کار و فضاهای پرتردد می باشند. منظور از پرتردد محل هایی است که بیش از 1000 نفر در روز در آن تردد دارند. تفاوت این پادری ها با پادری های کم تردد در ضخامت جداره پروفیل های به کار رفته می باشد به صورتی که وزن آلومینیوم آن 40 درصد بیش تر است.

 

پادری آلومینیومی مدل 519پادری آلومینیومی مدل 523