پانل گچی

مهم ترین بخش دکوراسیون داخلی، دیوار است. می توانید با استفاده از انواع رنگ ها یا کاغذ دیواری، فضای خود را تا حدود زیادی مطلوب تر نمایید یا اینکه با استفاده از متریال های خاص در دکوراسیون دیوار، فضا را بسیار خاص تر کنید. یکی از گزینه ها برای داشتن دیوار سه بعدی، استفاده از پانل های گچی سه بعدی است.

می توانید به جای خرید پانل های گچی، اقدام به خرید قالب آن کنید که بسیار مقرون به صرفه تر است. این قالب ها دارای طول عمر بالایی هستند و با در اختیار داشتن یک قالب، می توانید هر مقدار که نیاز دارید از این پانل ها تکثیر کنید و پس از طی شدن مرحله خشک شدن، اقدام به نصب آن کنید. انواع مختلف طرح های پانل گچی، در فروشگاه اینترنتی آیلاهوم موجود است.

 

پانل دیوارپوش گچی مدل PW-05پانل دیوارپوش گچی مدل PW-08

 

مشخصات پانل دیوارپوش گچی:

- ابعاد: 50 × 50 سانتی متر

- ضخامت: 2/5 الی 4 سانتی متر

- جنس قالب: 100 درصد سیلیکون

 

پانل دیوارپوش گچی مدل PW-13پانل دیوارپوش گچی مدل PW-21

 

مزایای پانل دیوارپوش گچی:

- صد درصد مقاوم در برابر رطوبت

- تمیزشوندگی بسیار آسان (ضد گرد و غبار)

- مقاومت سطحی بسیار بالا

- سازگار با محیط زیست

- درخشندگی بی نظیر

- قابلیت ترمیم در صورت خراشیده شدن

- تو پر و قابل برش

- کاملا رنگ پذیر

- دارای سطح صیقلی

 

پانل دیوارپوش گچی مدل PW-03پانل دیوارپوش گچی مدل PW-06

 

نحوه نصب پانل دیوارپوش گچی:

پانل دیوارپوش گچی با چسب کاشی به دیوار چسبانده می شوند و در صورت نیاز با اره آهن بر، برش داده می شوند. نصب این دیوارپوش ها نیاز به زیرسازی نداشته و زیر کار فضای خالی ندارد؛ بنابراین قابل پیچ کاری است. نصب آن ها نیز به نیروی متخصص نیاز ندارد ولی نیاز به آموزش دارد. لذا توصیه می گردد جهت نصب و اجرای محصولات بر روی دیوار، عملیات اجرایی را به یک نصاب کناف کار و یا یک گچ کار ماهر واگذار نمایید.

 

پانل دیوارپوش گچی مدل PW-11پانل دیوارپوش گچی مدل PW-19