پانل مشبک PVC & UPVC

پی وی سی (PVC) چیست؟

پلی ‌وینیل کلراید (Polyvinyl Chloride) یا پی ‌وی ‌سی (PVC) نوعی پلاستیک بسیار پرکاربرد است که در شرایط حاضر یکی از ارزشمندترین محصولات صنعت پتروشیمی می باشد. بیش تر از ۵۰ درصد از پی وی سی تولید بشر در ساختمان ‌سازی استفاده می‌شود. در سال های اخیر پی وی سی جایگزین مواد ساختمان ‌سازی سنتی نظیر چوب، سیمان و سفال در بسیاری از مناطق شده‌ است.

همچنین محصولات فرعی وجود دارد که پروفیل های اکسترود شده بر پایه پلی وینیل کلراید سخت (UPVC) با مقاومت ضربه بالا است که دارای سطح خارجی سفید می‌ باشند و در ساخت در و پنجره‌ هایی که در دیواره خارجی ساختمان به کار می ‌روند، استفاده می ‌گردند. انواع مختلف طرح های پانل مشبک PVC & UPVC، در فروشگاه اینترنتی آیلاهوم موجود است.

 

پانل مشبک فلت مدل GP-172پانل مشبک فلت مدل GP-153

 

پانل مشبک PVC & UPVC:

پانل مشبک PVC & UPVC از جنس پلاستیک فشرده است که برای فضاهای داخلی و همچنین خارجی مورداستفاده است. ابعاد این پانل ها به صورت استاندارد 244×122 سانتی متر است و ضخامت آن ها نیز 8 و 16 میلی متر می باشد که در طرح ها و رنگ های مختلف موجود می باشد. از این پانل ها معمولا به عنوان پارتیشن استفاده می شود.

 

پانل دیوارپوش مشبک فلت مدل GP-4017پانل دیوارپوش مشبک فلت مدل GP-188

 

مزایای پانل مشبک PVC & UPVC:

- قابلیت شست و شو

- امکان رنگ آمیزی و پتینه کاری

- سرعت در نصب

- سادگی و زیبایی در طرح ها

- وزن سبک و حمل و نقل آسان

 

پانل مشبک فلت مدل GP-146پانل مشبک فلت مدل GP-147

 

نحوه نصب پانل مشبک PVC & UPVC:

برای نصب و اجرای پانل مشبک PVC & UPVC نیاز به عملیات تخصصی نیست ولی نیاز به آموزش دارد. این پانل ها معمولا به صورت پارتیشن با استفاده از گیره های پلاستیکی یا بست های آلومینیومی، نصب می شوند.

 

پانل دیوارپوش مشبک فلت مدل GP-168پانل دیوارپوش مشبک فلت مدل GP-170