پانل اس پی لاین

پانل اس پی لاین (SP-Line) یک محصول دکوراتیو است که در فضاهای مختلف ساختمان از آن استفاده می شود و به صورت سه بعدی است. این پانل از جنس پلیمرهای ABS که دارای مقاومت بسیار بالایی هستند، می باشد و در رنگ ها و طرح های مختلف قابل اجرا هستند. با استفاده از نورپردازی های متنوع، امکان ایجاد یک فضای جدید را ایجاد می کنند و جلوه ای ویژه و منحصر به فرد را خلق می نمایند. انواع مختلف طرح های پانل اس پی لاین، در فروشگاه اینترنتی آیلاهوم موجود است.

 

پانل اس پی لاینپانل اس پی لاین

 

مشخصات پانل اس پی لاین (SP-Line):

- ابعاد: 25 × 35 سانتی متر

- برجستگی: 5/5 سانتی متر

- ضخامت: 2 میلی متر

- وزن: 210 گرم

- هر مترمربع، شامل 20 عدد پانل می باشد.

 

پانل اس پی لاینپانل اس پی لاین

 

ویژگی های پانل اس پی لاین (SP-Line):

قطعه های اس پی لاین به صورت ضد آب بوده و قابل استفاده در فضاهای مرطوب می باشند. در مکان هایی که تابش نور مستقیم خورشید و اشعه ماوراء بنفش وجود دارد، می توان از این دیوارپوش های دکوراتیو استفاده نمود. این قطعات به صورت کاملا شفاف و صیقلی بوده و قابل نصب بر روی سطوح هستند.

وجود پانل اس پی لاین (SP-Line) در یک محیط، حساسیت ایجاد نکرده و به دلیل اینکه انبساط و انقباض این قطعات بسیار کم است، در ابعاد پایدار بوده و در مقابل شوک های حرارتی دچار آسیب نمی شوند.

 

پانل اس پی لاینپانل اس پی لاین

 

نحوه نصب پانل اس پی لاین (SP-Line):

معمولا یک پکیچ نور به همراه یک منبع تغذیه و ریموت کنترل به همراه پانل داده می شود تا بعد از نصب و اجرای پانل اس پی لاین (SP-Line) بر روی دیوار یا سقف با استفاده از پیچ و مهره، عملیات نورپردازی را اجرا نموده و با استفاده از ریموت کنترل جهت نور را نتظیم نمایند.

نصب پانل اس پی لاین (SP-Line) به راحتی و با سرعت خواهد بود و این امکان وجود دارد که هوا از بین قطعه ها عبور کرده و در پشت دیوارپوش ها به صورت راکد نماند. وزن این قطعات بسیار سبک و در برابر ضربه بسیار مقاوم هستند و با طیف رنگی بسیار زیادی که دارند، برای هر مکانی قابل استفاده می باشند.

 

نوارهای SMD در پانل اس پی لاین (SP-Line):

در زمان اجرای قطعه های SP-Line می توان به جای استفاده از LED از فناوری SMD که سیستم نورپردازی با چند رنگ می باشد، استفاده نمود زیرا این سیستم علاوه بر اینکه سیستمی پیشرفته است؛ زیبایی بیشتری را هم ایجاد می کند.

به دلیل اینکه در ساخت نوارهای SMD از هیت سینگ یا فین آلومینیومی استفاده شده است، این امکان فراهم می شود تا تبادل حرارت با محیط به شکل بهتر و راحت تر انجام شود و این مساله باعث می شود تا طول عمر مفید خیلی بیشتر از شرایط معمولی باشد.

 

پانل اس پی لاینپانل اس پی لاین