پنجره مجازی

استفاده از پنجره مجازی، ایده خلاقانه ای است تا خانه های تاریک و بی روح شما را با استفاده از تصاویر خلاقانه و انجام نورپردازی، به یک خانه شیک تبدیل کند. می توان گفت استفاده از پنجره مجازی به روزترین طراحی در دکوراسیون داخلی می باشد که فضای دلبازی را پیش روی شما قرار می دهد. در شهری که نمی توان از پنجره واقعی استفاده کرد، می توان با پنجره مجازی درب آن را به روی زیبایی های محیط باز کرد. 

زندگی شهری امروز که پر شده از دود و آلودگی های محیطی و صوتی، استفاده از پنجره مجازی با مناظر طبیعی و بکر، می تواند آرامش را به زندگی برگرداند. در پنجره مجازی، این امکان برای شما فراهم شده تا تصاویری زیبا از طبیعت را بر روی دیوار خود نصب کنید و از تماشای آن لذت ببرید.

پنجره مجازی مکمل آسمان مجازی در دکوراسیون داخلی منزل می باشد. پنجره مجازی یک محصول جدیدی است که در دکوراسیون داخلی ساختمان مورداستفاده قرار می گیرد. بدین صورت که در فضا درون ساختمان، برای شما یک پنجره با طرح و منظره موردنظر شما ایجاد می کنند. همان طور که از اسمش پیداست، مجازی و واقعیت خارجی ندارد ولی طوری ساخته و طراحی می شود که واقعی به نظر می رسد.

 

مزایای پنجره مجازی:

- قابلیت شست و شو

- چاپ تصاویر دلخواه

- نصب آسان و بدون تخریب

- قابلیت تغییر تصویر پنجره مجازی

 

اجزای پنجره مجازی:

پنجره مجازی از چهار قسمت تشکیل شده است:

- محل قرار گیری: پنجره مجازی بر روی دیوار اصلی یا دیوار کاذب قرار می گیرد. محل قرارگیری پنجره مجازی، در باکس نورپردازی مهم است.

- چگونگی قرارگیری باکس نورپردازی: در باکس نورپردازی پنجره مجازی از المان های نورپردازی LED یا FPL استفاده می شود که پس از آماده سازی، در محل موردنظر قرار می گیرد.

- تایل پنجره مجازی: تایل  از جنس پلکسی و با قابلیت چاپ مستقیم و غیرمستقیم تصاویر دلخواه با کیفیت بر روی آن، می باشد که این تصویر بر روی باکس نورپردازی قرار می گیرد.

- فریم (چارچوب) پنجره مجازی: در انتها برای زیبا جلوه دادن پنجره مجازی، در کنار آیتم های آن می توانید از فریم پنجره چوبی یا فلزی استفاده کنید. استفاده از تصاویر سه بعدی در این پنجره ها محیطی واقعی را پیش روی شما قرار می دهد.