استیکر دیواری

شاید مدت زمانی است که از فضای داخلی محل کار یا زندگی خود خسته شده‌ اید. محیط یکنواخت همواره بازدهی کاری را کاهش و آرامش درونی را تضعیف می‌ کند. با کمی خلاقیت و تغییر دکوراسیون، به راحتی می ‌توانید این فضاهای کسل کننده را برای خودتان جذاب کنید. اما چگونه می ‌توانید با کمترین هزینه و بدون به هم ریختگی، محیط زندگی و کار خود را تغییر دهید؟ پیشنهادی که این روزها طراحان دکوراسیون داخلی به مشتریان خود ارائه می‌دهند، استفاده از استیکر (برچسب) دیواری است. 

 

امروزه در کشورهای توسعه یافته از طرح های استیکر (برچسب) دیواری به عنوان یک کالای تبلیغاتی برای معرفی یک برند، نام شرکت، کالا و فروش یا خدمات نیز به خوبی استفاده می شود. استيكرها فقط براي اتاق پذيرايي يا نشيمن نيستند؛ شما مي ‌توانيد با انتخاب طرحي ملايم، ‌اتاق خواب‌تان را نيز كاملا متفاوت از قبل كنيد؛ فقط كافي است با توجه به رنگ يكي از اجزاي اتاق مثلا روتختي، استيكر خود را انتخاب كنيد.

 

جنس استیکر دیواری:

استیکرهای دیواری از نوعی مواد وینیل پی وی سی ساخته شده اند که طرح، عکـس  یا سایر تصاویر دیگر بر روی آن به وسیله دستگاه کاتر برش داده می‌ شود و برای زیبایی و منحصر به فرد نمودن محیط اطراف، در هر جایی که امکان داشته باشد؛ بسته به سلیقه فرد، نصب می‌ گردد. این برچسب ها تفاوت زیادی با کاغذ دیواری دارند.

 

ویژگی های استیکر دیواری:

- برچسب دار

- امکان سفارش در ابعاد دلخواه

- امکان سفارش طرح دلخواه

- صد در صد قابل شست و شو

- نصب سریع و آسان

- با دوام و ثبات رنگ

 

نحوه شست و شو و جداسازی استیکر از دیوار:

اين استيكر‌ها به راحتي قابل شست ‌و شو هستند؛ تا جايي كه شما مي ‌توانيد حتي به ديوارها يا كف حمامتان نيز برچسب مورد علاقه‌ تان را بچسبانيد. در واقع اين برچسب‌ ها به راحتی روی كاشی های ديواری يا زمينی چسبانده می‌ شوند و كاملا ضد ‌آب هستند. کندن استیکر دیواری بستگی به زیرسازی محلی که چسبیده شده است، دارد. مسلما اگر از روی دیوار کنده شود با زمانی که از روی شیشه کنده بشود، متفاوت است. در صورتی که از روی دیوار بخواهید آن را جدا کنید باید بسیار آرام با یک سشوار یا بخارشو آن را حرارت بدهید. هر اندازه سطحی كه استيكر چسبانده شده، صيقلی‌ تر و روغنی ‌تر باشد، استيكر راحت ‌تر كنده می ‌شود ولی هر اندازه كاغذی و ناهموارتر باشد، هنگام كندن استيكر مشكل بيشتر خواهد بود.