به فروشگاه اینترنتی آیلاهوم خوش آمدید.

درباره آیلاهوم


فروشگاه اینترنتی آیلاهوم در دوم اردیبهشت ماه سال 1395 تأسیس گردید. با توجه به توسعه تجارت الکترونیک و به جهت رسمیت بخشیدن به سیستم، از تاریخ 26 آبان ماه سال 1398، مالکیت برند و فروشگاه اینترنتی آیلاهوم به شرکت کیان تجارت دیانا منتقل شد. از آن تاریخ به بعد، کلیه مجوزهای آیلاهوم به نام کیان تجارت دیانا صادر گردید. رویکرد فروشگاه اینترنتی آیلاهوم، ارائه و فروش کلیه محصولات و ملزومات ساختمان و با تمرکز بر تجهیزات طراحی دکوراسیون، می‌ باشد.. هدف اصلی آیلاهوم ارائه و فروش تخصصی محصولات است به طوری که کاربران و همراهان آیلاهوم هیچ کمبود اطلاعاتی و محتوایی از محصولات ارائه شده، نداشته باشند.

محصولات آیلاهوم در سه دسته اصلی ارائه می شوند؛ هر کدام از دسته بندی های اصلی سایت، دارای زیر شاخه هایی نیز هستند. بخش های اصلی سایت عبارتند از:

در آیلاهوم تلاش شده است تمام اطلاعات از قبیل تصاویر کاملا واقعی باشد و از تصاویر کلی یا کاتالوگی استفاده نشود. تمامی تصاویر استفاده شده در آیلاهوم دارای حق کپی رایت می باشند که توسط تیم فنی سایت تهیه شده اند. ما بر آنیم تا کامل ترین خدمات را در آیلاهوم به کاربران ارائه دهیم اما بدون شک هیچ سیستمی خالی از ایراد نیست؛ پس با ارائه دیدگاه ها و پیشنهادهای خود، ما را در راه رسیدن به تکامل، یاری کنید.

سخن پایانی...

در دنیای مدرن امروز، خرید آنلاین اجتناب ناپذیر است؛ اما نمی توان به راحتی و از راه دور، اعتماد کرد. آیلاهوم ضمن احترام به این دغدغه کاربران خود، تلاش کرده است تا تمام مجوزها و ملزومات فعالیت قانونی و معتبر خود را دریافت نموده و خود را ملزم به رعایت کلیه دستورالعمل های مذکور نماید. نمادها و مجوزهای آیلاهوم در بخش اعتماد و اعتبار قابل رویت و راستی آزمایی است.

ساعت مچی مشکی الکترونیکی

Brand
دسته بندی: الکترونیک
کد: MS46891340

80000 تومان
  • لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است..
  • چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی.
  • مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد..